Rybářství Hluboká » Novinky »

Podzimní výlovy 2016 končí

Podzimní výlovy 2016 končí

Ilustrativní foto (Rybářství Hluboká - podzimní výlovy a rybářské slavnosti)

Dnešním dnem končí podzimní období výlovů chovných rybníků, na kterých hospodaří společnost Rybářství Hluboká cz. s.r.o. Tento rok probíhaly výlovy na rybnících Blatec, Munický, Dehtář a Volešek. Při příležitosti výlovu Munického rybníka se 28. října konaly tradiční Rybářské slavnosti.

Věříme, že samotný výlov byl pro vás příjemnou podívanou, dozvěděli jste se něco zajímavého, ochutnali jste nějakou rybí specialitu, dobře jste se bavili a odnesli si domů rybu na chutnou a zdravou večeři. Jako malou tečku přinášíme pár fotografií a reportáž JTV.

Reportáž JTV

.

Galerie

Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)Rybářství Hluboká - výlovy rybníků (Munický rybník, 2016)

Vánoce klepou na dveře

Podzim nám pomalu končí a Vánoce už klepou na dveře. Nezapomeňte se před Vánoci zastavit pro tradiční rybičku, která by neměla chybět na žádné štědrovečerní tabuli. Před Vánoci, jako každý rok, se bude měnit otevírací doba na prodejně ryb, abyste mohli přijít a vybrat si rybu bez zbytečného shonu. Sledujte náš web nebo se zaregistrujte k odběru novinek.

Odběr novinek

Chcete vědět o všech akcích a aktualitách?
Zaregistrujte se k odběru novinek.

mailbox;Vaše e-mailová adresa;;8;128
Souhlas s obchodními podmínkami Rybářství Hluboká
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Registrovat