Odběr novinek

Chcete vědět o všech akcích a aktualitách?
Zaregistrujte se k odběru novinek.

mailbox;Vaše e-mailová adresa;;8;128
Souhlas s obchodními podmínkami Rybářství Hluboká
Souhlasím s podmínkami registrace
Registrovat

Novinky

22.5.2017Rybářství Hluboká - Hledáme nového kolegu / kolegyni

Hledáme nového kolegu / kolegyni

Hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Asistent rybářské výroby. Máte-li zájem nebo znáte někoho ve vašem okolí, neváhejte nás kontaktovat.

Více »
15.12.2016Rybářství Hluboká - Předvánoční otevírací doba na prodejně ryb

Předvánoční otevírací doba na prodejně ryb

Vánoce jsou za dveřmi, a abyste si mohli dojít pro svého vánočního kapříka bez zbytečného stresu a shonu, prodloužili jsme po celý příští týden otevírací dobu na prodejně ryb. Také pro vás bude zajištěno škrábání a kuchání ryb a to ve dnech 21. - 23.12.

Více »
8.11.2016Rybářství Hluboká - Podzimní výlovy končí

Podzimní výlovy končí

Dnešním dnem končí podzimní období výlovů chovných rybníků, na kterých hospodaří společnost Rybářství Hluboká cz. s.r.o. Tento rok probíhaly výlovy na rybnících Blatec, Munický, Dehtář a Volešek. Při příležitosti výlovu Munického rybníka se 28. října konaly tradiční Rybářské slavnosti. Věříme, že samotný výlov byl pro vás příjemnou podívanou, dozvěděli jste se něco zajímavého, ochutnali jste nějakou rybí specialitu, dobře jste se bavili a odnesli si domů rybu na chutnou a zdravou večeři. Jako malou tečku přinášíme pár fotografií a reportáž JTV.

Více »
24.10.2016Rybářství Hluboká - Rybářské slavnosti 2016

Rybářské slavnosti 2016

Přinášíme vám program letošních rybářských slavností, které se budou konat tento pátek, 28. října, při příležitosti výlovu Munického rybníka.

Více »
16.9.2016Rybářství Hluboká - Podzimní výlovy rybníků

Podzimní výlovy rybníků

Podzim je tu a s ním i období výlovů rybníků. Při příležitosti výlovu Munického rybníka se budou také konat rybářské slavnosti, o jejichž programu vás budeme v brzké době informovat.

Více »
10.3.2016Rybářství Hluboká - Velikonoční prodej ryb

Velikonoční prodej ryb

Tradičně, jako každý rok, bude před Velikonocemi prodloužena prodejní doba na prodejně ryb. Přijďte si pro kapříka, amura či candáta a vychutnejte si kvalitní rybu se svou rodinou nejen na Vánoce.

Více »
9.3.2016Rybářství Hluboká - Zahájení sportovního rybolovu na rybníce Jaderný

Zahájení sportovního rybolovu na rybníce Jaderný

Od 25. března (na Velký pátek) bude zahájen sportovní rybolov na rybníce Jaderný. Rybářské povolenky na tento exkluzivní revír jsou již k zakoupení.

Více »
29.2.2016Rybářství Hluboká - Jarní výlovy rybníků

Jarní výlovy rybníků

Jaro se blíží a s ním i jarní období výlovů rybníků. Plánované výlovy: rybník Bělohůrecký ve dnech 1. - 2. 3. 2016 a rybník Zvolenov ve dnech 10. - 11. 3. 2016.

Více »
23.2.2016Rybářství Hluboká - Zahájení sportovního rybolovu

Zahájení sportovního rybolovu

Od 1. března bude zahájen sportovní rybolov na rybnících Podevrážský, Mydlovarský a Bezdrývka. Rybářské povolenky na uvedené revíry jsou již k zakoupení.

Více »